אודות

אדן רחמינוב הוא יהלומן ותיק ומקצועי, דור שלישי למשפחת יהלומנים ידועה.
אדן בילה את שנות ילדותו בולנצה (Valenza איטליה) אזור הידוע ברחבי העולם כמרכז לאומנים ידועי שם בתחום עיצוב תכשיטים ואמנות הצורפות.

עם חזרת משפחת רחמינוב לישראל, אדן נחשף לכל תהליך הייצור של היהלומים, משלב איתור ורכישת הגלם ועד לשלבים האחרונים של הייצור, הליטוש ואף לשלב עיצוב תכשיטי היהלומים.

התפקיד הראשון אותו אייש כעובד מן המניין היה כעובד ייצור, לוטש. נסיון זה העניק לו ראייה פרקטית רחבה ביותר שתקנה לו את אותו ידע מקצועי שיהפכו לכל כך חיוניים לעתידו המקצועי ולמעמדו כמקור סמכות עיקרי בתחום היהלומים הצבעוניים.

אדן הוקסם מהנישה הצרה והיוקרתית של היהלומים הצבעוניים כבר בגיל מאוד צעיר ובתחילת דרכו בעולם היהלומים והחליט להתמקד ולהתמקצע בה.

היום, כיהלומן ידוע ומוערך בתעשיית היהלומים העולמית, אדן ממשיך לחקור וללמוד את כל האספקטים הרבים שטמונים ביהלומים נדירים אלו –החל מהרובד הגמולוגי, וכלה בצדדים העיצוביים והמסחריים.  כמו כן, החברה משקיעה ללא הרף בחדשנות טכנולוגיית התכנון, היצור ובקרת האיכות של המוצר.

אדן רחמינוב מאמין כי ככול שתעלה רמת הידע ורמת המקצוענות בקרב כלל מעצבי ומותגי תכשיטי היוקרה כך תעלה רמת המודעות והבנה וההערכה של הצרכן הסופי במוצר נדיר ויחודי זה.

כחלק מפעילותו לקידום רמת הידע והמקצוענות בתחום,  יזם אדן את הקמת  המלכ”ר, הקרן למחקר יהלומי פנסי The Fancy Color Research Foundation. הקרן עוסקת בעיקר במעקב אחר התנהגות מחירי היהלומים הצבעוניים לאורך זמן. תיעוד המחירים החל כבר ב2005 ומבוסס על מדגם של עשרות אלפי יהלומים צבעוניים. הקרן מעדכנת את מדד מחירי יהלומי הפנסי The Fancy Color Diamond Index אחת לרבעון.

אדן חי בישראל עם אשתו, איריס עצמון-רחמינוב, אדריכלית, ושלושת בניו.